...

Psychology Change – Pomożemy Ci odzyskać równowagę psychiczną

Zespół specjalistów

Przedstawiamy nasz zespół Specjalistów: Psychologów i Psychoterapeutów: behawioralno-poznawczych, psychodynamicznych, systemowych, psychoanalitycznych, gestalt i integracyjnych. Stoją za nimi lata nauki, zdobywania certyfikatów i akredytowanych uprawnień, zbierania doświadczeń zawodowych i rozwijania osobowości w celu jak najlepszego wspierania naszych Klientów na drodze do odzyskania równowagi psychicznej. Każdy Specjalista w naszym zespole przeszedł skrupulatny proces weryfikacji, wybieramy tylko najlepszych terapeutów. W swojej pracy każdy nasz Specjalista podlega stałej superwizji zespołowej w Klinice, superwizji indywidualnej oraz podlega pod komisję etyki zawodowej.

Założyciele

Klinika psychoterapii online Psychology Change powstała w wyniku połączenia naszych wartości i wieloletniego doświadczenia zawodowego. Mieliśmy wspólny cel – chcieliśmy obalić stygmatyzację związaną ze zdrowiem psychicznym, pomóc ludziom w transformacji ich życia i poprawie jego jakości, niezależnie od tego, gdzie mieszkają.

Stworzyliśmy bezpieczną, empatyczną i profesjonalną przestrzeń dla Klientów, na drodze do poprawy ich zdrowia psychicznego oraz przyjazną i wspierającą atmosferę pracy dla naszych Specjalistów.

Psychology Change, to miejsce, w którym to Ty jesteś najważniejszy i robimy wszystko, żebyś tak właśnie się czuł.

Absolwentka Prawa i Ekonomii na uniwersytecie w Niemczech. W ostatnich latach Prezeska wiodących międzynarodowych biznesów z branży e-commerce, współpracowała z funduszami inwestycyjnymi przy przejęciach.

Jeżeli jesteś Psychoterapeutą lub psychologiem klinicznym- dołącz do Naszego zespołu!

Obecnie do naszego zespołu Psychology Change poszukujemy: Psychoterapeutów, Psychologów klinicznych i Seksuologów

Jeżeli posiadasz minimum 10 letnie doświadczenie pracy z klientem, jesteś pod stałą superwizją, podlegasz komisji etyki zawodowej i chcesz rozwijać się zawodowo, wyślij nam swoje CV :  recruitment@psychologychange.com. Do zobaczenia!

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.