Psychology Change

Klinika wsparcia zdrowia psychicznego online

Prosić o pomoc jest oznaką odwagi

Zespół specjalistów

Przedstawiamy nasz zespół psychologów i psychoterapeutów: behawioralno-poznawczych, psychodynamicznych, systemowych, psychoanalitycznych, gestalt i integracyjnych. Stoją za nimi lata nauki, zdobywania certyfikatów, zbierania doświadczeń zawodowych i rozwijania osobowości w celu jak najlepszego wspierania naszych klientów w wychodzeniu z depresji, lęku, zaburzeń osobowości, wypalenia zawodowego, i powrotu do zdrowia psychicznego.

Założyciele

Klinika Psychology for Life changing powstała w wyniku połączenia naszych umiejętności i wieloletniego doświadczenia zawodowego. Mieliśmy wspólny cel – chcieliśmy obalić stygmatyzację związaną z zdrowiem psychicznym, pomóc ludziom w transformacji ich życia i poprawie jego jakości, niezależnie od tego, gdzie mieszkają.

Każdy ma swoją unikalną historię i przeżycia, a naszym celem jest dać ci wsparcie i narzędzia, które pomogą stawić czoła trudnościom i osiągąć cel.

Skoro tutaj jesteś, oznacza to, że już zrobiłeś pierwszy, ważny krok na drodze do zmiany. Gratulacje!Tutaj kończy się jedna historia, a zaczyna zupełnie nowa – Twoja historia.

Absolwentka Prawa i Ekonomii na uniwersytecie w Niemczech. W ostatnich latach Prezeska wiodących międzynarodowych biznesów z branży e-commerce, współpracowała z funduszami inwestycyjnymi przy przejęciach.

Jeżeli jesteś lekarzem psychiatrą, certyfikowanym terapeutą - skontaktuj się z nami

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Psychoterapeutów, Seksuologów i Psychiatrów porozumiewających się w języku ojczystym: polskim i angielskim.

Jeżeli jesteś lekarzem psychiatrą, certyfikowanym terapeutą z minimum 10 letnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii zapraszamy do kontaktu:  recruitment@psychologychange.com