Psychology Change

Zespół

Zespół specjalistów

Przedstawiamy nasz zespół psychologów i psychoterapeutów: behawioralno-poznawczych, psychodynamicznych, systemowych, psychoanalitycznych, gestalt i integracyjnych. Stoją za nimi lata nauki, zdobywania certyfikatów, zbierania doświadczeń zawodowych i rozwijania osobowości w celu jak najlepszego wspierania naszych klientów w wychodzeniu z depresji, lęku, zaburzeń osobowości, wypalenia zawodowego, i powrotu do zdrowia psychicznego.

Założyciele

Klinika psychoterapii online Psychology Change powstała w wyniku połączenia naszych wartości i wieloletniego doświadczenia zawodowego. Mieliśmy wspólny cel – chcieliśmy obalić stygmatyzację związaną ze zdrowiem psychicznym, pomóc ludziom w transformacji ich życia i poprawie jego jakości, niezależnie od tego, gdzie mieszkają.

Stworzyliśmy bezpieczną, empatyczną i profesjonalną przestrzeń dla Klientów, na drodze do poprawy ich zdrowia psychicznego oraz przyjazną i wspierającą atmosferę pracy dla naszych Specjalistów.

Psychology Change, to miejsce, w którym to Ty jesteś najważniejszy i robimy wszystko, żebyś tak właśnie się czuł.

Absolwentka Prawa i Ekonomii na uniwersytecie w Niemczech. W ostatnich latach Prezeska wiodących międzynarodowych biznesów z branży e-commerce, współpracowała z funduszami inwestycyjnymi przy przejęciach.

Jeżeli jesteś Psychoterapeutą lub psychologiem klinicznym- dołącz do Naszego zespołu!

Obecnie do naszego zespołu Psychology Change poszukujemy: Psychoterapeutów, Psychologów klinicznych i Seksuologów

Jeżeli posiadasz minimum 10 letnie doświadczenie pracy z klientem, jesteś pod stałą superwizją, podlegasz komisji etyki zawodowej i chcesz rozwijać się zawodowo, wyślij nam swoje CV :  recruitment@psychologychange.com. Do zobaczenia!