Psychology Change

DARMOWA KONSULTACJA PSYCHOTERAPEUTYCZNA ONLINE

Witaj w klinice psychoterapii online Psychology Change!

Nazywam się Witold Prymakowski. Jestem Psychologiem klinicznym, Psychoterapeutą i szefem zespołu terapeutycznego. Nieważne z jakim problemem przychodzisz, nasz zespół doświadczonych, certyfikowanych Psychoterapeutów i Psychologów skutecznie pomoże Ci go rozwiązać.

Poza Twoim zaangażowaniem, relacja z Terapeutą jest czynnikiem, który wpływa na sukces Twojego procesu terapeutycznego. Wybór Terapeuty jest kluczowy, bo nawet ten polecony przez znajomego może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Dlatego w naszej klinice oferujemy wstępną, darmową konsultację online. Wysłucham z czym przychodzisz, jakie masz obawy i oczekiwania, aby odpowiednio dobrać dla Ciebie najlepszego Specjalistę z naszego zespołu.

Nasza potwierdzona skuteczność w doborze odpowiedniego Terapeuty, to aż 98,7%.

Kiedy już rozpoczniesz terapię, będę pełnił rolę Twojego opiekuna. Zawsze możesz się do mnie zwrócić po dodatkowe wsparcie czy poprosić o zmianę Terapeuty.

Umów darmową, wstępną konsultację online klikając w poniższy link. Koszt kolejnej- 50 minutowej sesji, w zależności od waluty, którą wybierzesz, to :

Sesja z Psychologiem €35 / £30 / 149zł,

Sesja z Psychoterapeutą €49 / £42 / 209zł. 

Do zobaczenia! Cieszę się, że do nas trafiłeś.

*Konsultacja ta jest dla Ciebie całkowicie darmowa, jednak jeśli nie będziesz mógł w niej uczestniczyć, jesteś zobowiązany poinformować nas 24h wcześniej w celu uniknięcia opłaty za czas oczekującego na Ciebie Terapeuty (Regulaminem Kliniki, Paragraf 5).