...

Psychology Change – Pomożemy Ci odzyskać równowagę psychiczną

Witaj w sprawdzonej Klinice psychoterapii online Psychology Change, w miejscu innym aniżeli platformy zrzeszające setki anonimowych terapeutów. W naszej Klinice to Ty jesteś najważniejszy i możesz liczyć na indywidualne, empatyczne podejście i najwyższej  jakości wsparcie wykwalifikowanych polskich terapeutów.

Nazywam się Witold Prymakowski. Jestem Psychologiem, Psychoterapeutą i szefem zespołu terapeutycznego. Cieszę się, że tutaj jesteś. Nieważne z jakim problemem przychodzisz, nasz zespół doświadczonych, certyfikowanych Psychoterapeutów indywidualnych, Psychoterapeutów dla Par oraz Psychologów skutecznie pomoże Ci go rozwiązać.

Poza Twoim zaangażowaniem, relacja z Terapeutą jest czynnikiem, który wpływa na sukces Twojego procesu terapeutycznego. Wybór Terapeuty jest kluczowy, bo nawet ten polecony przez znajomego może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Wierzymy, że dobór Terapeuty powinien być czymś więcej, aniżeli wypełnieniem ankiety czy algorytmem, które nie odczytają Twoich emocji. Dlatego w naszej klinice oferujemy wstępną, darmową konsultację online i profesjonalny dobór Terapeuty.

Nasza potwierdzona skuteczność w doborze odpowiedniego Terapeuty, to aż 98,7%.

Po rozpoczęciu terapii koszt kolejnej- 50 minutowej sesji, w zależności od waluty, którą wybierzesz, to :

Sesja indywidualna z Psychologiem     €35 / £35 / $39/ 156 zł,

Sesja indywidualna z Psychoterapeutą €49 / £49 /$55/ 219 zł

Psychoterapia Par €69 / £69/$78/ 309zł

KLIKNIJ PONIŻEJ I UMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ ONLINE.

Do zobaczenia!

 

Odtwórz wideo

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.