Psychology Change

Regulamin

Regulamin

 

Regulamin korzystania z portalu internetowego https://psychologychange.com

Wersja z dnia: 20.02.2023

WSTĘP
Regulamin dotyczy korzystania z Portalu internetowego Psychology Change, dostępnego pod adresem https://psychologychange.com 
Portal zarejestrowany jest jako Spółka: PC Psychology Change LTD, numer rejestracji Spółki: HE433293.
Regulamin stanowi wiążącą umowę pomiędzy Portalem, a jego Użytkownikiem (Klientem)
Należy zapoznać się z treścią Regulaminu przed rozpoczęciem korzystania z Portalu.
Użytkownik w momencie rezerwacji konsultacji zarówno darmowej, jak i płatnej oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu i go akceptuje.

1. CZYM I DLA KOGO JEST PLATFORMA?
Z platformy www.psychologychange.com może korzystać każdy, kto skończył 18 lat i potrzebuje wsparcia doświadczonego, wykwalifikowanego Specjalisty. Pomagamy naszym Klientom w powrocie do równowagi psychicznej poprzez świadczenie konsultacji psychologicznych i psychoterapeutycznych online dla Klientów na całym świecie.

2. JAK TO DZIAŁA?
Za pośrednictwem Platformy możesz dokonać rezerwacji konsultacji ze Specjalistą:
Darmowej, wstępnej konsultacji
Darmowa konsultacja służy wysłuchaniu Twoich potrzeb i dobraniu dla Ciebie najlepszego Specjalisty
Płatnej konsultacji z wybranym przez Ciebie Specjalistą
Rezerwacja konsultacji możliwa jest najwcześniej za 24h.
Jeśli rezerwujesz sesją płatną, wówczas należy ją opłacić poprzez dostępne na Portalu metody płatności: Stripe oraz PayPal. Podane ceny są cenami brutto,
Po opłaceniu konsultacji na podany przez Ciebie adres mailowy otrzymasz potwierdzenie z linkiem do spotkania ze Specjalistą na platformie Google Meets.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Ciebie niepoprawnego adresu mailowego lub/i niepoprawnego numeru telefonu, co uniemożliwi potwierdzenie konsultacji.
Rezerwacja konsultacji poprzez Portal oznacza zawarcie umowy na odległość, umowa zawarta jest na czas trwania sesji.

3. JAKIE SĄ WYMAGANIA TECHNICZNE DO ODBYCIA SESJI?

  • prędkość pasma internetowego co najmniej 384 kb/s
  • przeglądarka Mozilla Firefox, Apple Safari, Google Chrome, Opera czy Microsoft Edge, w wersji nie starszej niż rok (z zainstalowanymi aktualizacjami), z włączoną obsługą plików cookie oraz JavaScript,
  • tablet, komputer stacjonarny lub urządzenie przenośne zdolne z kamerą do połączenia się z Internetem i posiadające dowolną z powyższych przeglądarek.
  • aktywny adres e-mail
  • posiadanie zaktualizowanego systemu operacyjnego i aktywnego programu antywirusowego

Proszę pamiętaj, że po Twojej stronie jest spełnienie wymagań technicznych w celu bezproblemowego odbycia konsultacji i ponosisz również związane z tym koszty.

4. CZY MOGĘ ODWOŁAĆ KONSULTACJĘ.

Możesz odwołać konsultację najpóźniej na 24h przed jej terminem wysyłając informację na adres mailowy: konsultacje@psychologychange.com lub smsa/ wiadomość poprzez WhatsApp pod numer: +35799870875
Masz wówczas prawo do umówienia nowego terminu ze swoim Specjalistą bądź
zwrotu pieniędzy.

W przypadku odwołania przedpłaconej konsultacji później niż 24h przed jej terminem, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.
Jeśli wykupiłeś pakiet, zbyt późno odwołana sesja z pakietu przepada.

5. DAMOWA KONSULTACJA WSTĘPNA- OPŁATA ZA NO SHOW

Jeżeli umówiłeś darmową konsultację wstępną, następnie potwierdziłeś ją w odpowiedzi na otrzymanego maila- możesz wziąć w niej udział całkowicie za darmo.
Darmowa konsultacja nie obliguje do rozpoczęcia płatnej terapii ze specjalistą.
Szanujemy Twój czas i czas naszych Specjalistów, dlatego w przypadku, kiedy pomimo wcześniejszego potwierdzenia nie pojawiłeś się na spotkaniu online i na 24h wcześniej nie poinformowałeś o tym Platformy wysyłając maila na adres: konsultacje@psychologychange.com lub smsa/ wiadomość poprzez WhatsApp pod numer: +35799870875, zostaniesz obciążony opłatą NO SHOW w wysokości 15EUR.
Brak uiszczenia opłaty jest podstawą do podjęcia kroków prawnych przez Platformę.

6. CZY MAM PRAWO ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ?

Masz prawo złożyć reklamację dotyczącą świadczonych przez Platformę usług, wysyłając informację na adres mailowy: hello@psychologychange.com Składając reklamację, podaj jak najwięcej informacji takich jak: Twoje imię i nazwisko, termin sesji oraz imię i nazwisko Specjalisty.

7. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Rezerwując Konsultację, wchodzisz w kontakt ze Specjalistą świadomie i z własnej woli. Jeżeli w trakcie Konsultacji otrzymasz rekomendacją do skorzystania z profesjonalnej pomocy lekarskiej, np. psychiatrycznej, jesteś zobowiązany do rozważenia tego zalecenia i uwzględnienia go w swoim dalszym postępowaniu. Ani Platforma, ani Specjalista nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za Twoje zdrowie oraz działania przed, w trakcie lub po Konsultacji. Zawsze jesteś odpowiedzialny za wszystkie swoje decyzje i działania.

8. PRAWA AUTORSKIE
Portal oraz jego poszczególne elementy składowe stanowią utwory, które są chronione przepisami prawa cypryjskiego i podlegają ustawie o prawach własności intelektualnej nr 59/76 z późniejszym zmianami.

9. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Twoje dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu wykonania Umowy i świadczenia Usług zgodnie z niniejszym Regulaminem. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

10. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Portal zastrzega sobie prawo do zakończenia świadczenia Usług w dowolnym momencie, bez podania przyczyny. W takim przypadku Portal zapewni, że środki za niezrealizowane Konsultacje zostaną Klientom zwrócone w taki sposób w jaki zostały wpłacone.
Regulamin wchodzi w życie z dniem 20.02.2023. Regulamin może ulec zmianie o czym Platforma poinformuje Użytkowników z należytym wyprzedzeniem.