Psychology Change – Pomożemy Ci odzyskać równowagę psychiczną

Paulina Jeleń
Paulina Jeleń

Paulina Jeleń

Psycholożka kliniczna

Paulina Jeleń

Absolwentka studiów na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS na kierunku społeczna psychologia kliniczna. Jej pasja do zrozumienia ludzkiej psychiki skierowała ją ku pracy terapeutycznej. Po zdobyciu dyplomu, odbyła staż w renomowanym Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie zdobyła cenne doświadczenie pracując w grupach terapeutycznych dla osób uzależnionych i współuzależnionych w ramach Ambulatoryjnego Zespołu Leczenia Uzależnień.

Ukończyła również kurs Technik Terapii Poznawczo-Behawioralnej organizowanym przez Centrum CBT oraz Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Intra.

Obecnie jest w trakcie Szkoły Psychoterapii Intra, skupiającej się na nurcie humanistyczno-doświadczeniowym.

Jako doświadczony psycholog, udziela konsultacji psychologicznych oraz prowadzi terapię psychologiczną w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Jej zaangażowanie zawodowe obejmuje także inspirującą pracę przy grupach rozwoju duchowego o nazwie “Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia”, organizowanych przy Pallotyńskim Centrum Pomocy Duchowej. W ramach tych warsztatów, tworzy unikalne połączenie elementów terapeutycznych, osobistego rozwoju oraz duchowej ekspansji.

W pracy terapeutycznej przywiązuje ona szczególną wagę do akceptacji w pełnym tego słowa znaczeniu – przyjmowania drugiej osoby wraz z jej całym doświadczeniem. Jej celem jest wspieranie oraz towarzyszenie w procesie odkrywania samego siebie, budowania motywacji oraz umiejętności wpływania na własne życie. Niebagatelne miejsce zajmuje sfera duchowa, która stanowi istotny aspekt jej podejścia. Za główne źródło inspiracji uważa kontakt z naturą i zwierzętami, czerpiąc z nich siłę do twórczej pracy. W swojej pracy podlega stałej superwizji.

Zakres wsparcia:

· DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików)

· DDD (Dorosłe Dzieci z rodzin Dysfunkcyjnych)

· Depresja

· Zaburzenia osobowości

· Radzenie sonie ze stresem i lękiem

· Strata, żałoba

· Kłopoty w relacjach

· Poszukiwanie sensu

· Zaburzenia lękowe i nerwicowe, fobie

· Kłopoty w związku

· Zdrada

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Opinia o: Paulina Jeleń
Opinia o: Paulina JeleńPSYCHOLOŻKA KLINICZNA
Czytaj więcej
„Miałam takie stany lękowe, że przestalam wychodzić z domu. Praca z Panią Paulina dodaje mi sił i pomaga radzić sobie z lękiem. Zaczęłam wychodzić do ludzi i myślę już o powrocie do pracy. Jestem bardzo wdzięczna.”
Agata, Wielka Brytania